Vyhledávání dovolené na Maledivách

Gangehi Island Resort

Ubytování
Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Potápěčské centrum, Fitness, Hotelová restaurace, Kavárna, Volejbal.

Gangehi Island Resort

Gangehi Island Resort 6.6. - 13.6.

6.6. - 13.6.2023
Polopenze
✈ Praha

 
56 111 Kč
50 500 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Maledivách v letovisku Atol Ari, Gangehi, v ubytovacím zařízení Gangehi Island Resort s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od úterý 6. června do úterý 13. června 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Gangehi Island Resort levně se slevou 10 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 50500,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Maledivách a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Maledivy hotel, přímo u moře - přímo u pláže, léto 2023, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně jóga, rybaření, s masážemi, s restaurací, šnorchlování. Na základě recenzí od 8 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 88 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Poloha

Malý,tropickou zelení porostlý ostrov se nachází v severní části Ari atolu 77 km odhlavního města Male. Transfer z mezinárodního letiště je zajištěn 25min.přeletem hydroplánem. Kolem ostrova jsou písečné pláže a nedaleko břehů ikorálový útes (15 - minut jízdy lodí od Gangehi Kandu).

Vybavení

K vybavení hotelupatří 2 restaurace, bar, SPA centrum, fitness,jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, rybaření, kanoe, plážový volejbal,boutique, lékař, Wi-fi internet zdarma, plážová lehátka se slunečníky.

Ubytování

K dispozici jsou 3 zahradní vily Garden Villas, 20 standard bungalovůBeach Villas s výhledem na moře a přístupem na pláž, 8 vodních vil OverwaterVillas, 8 deluxe vodních vil Overwater Deluxe Villas v maledivském avelkém stylu s bezplatným Wi-Fi připojením na internet, televizí, dokovacístanicí pro iPod, velkou terasou s přímým vstupem do oceánu, otevřenoukoupelnou pod širým nebem. A 1 rodinná dvouložnicová vila Family Garden Villa.Zahradní a plážové vily jsou vybaveny klimatizací, stropním ventilátorem,telefonem, minibarem, trezorem a venkovní terasou, vysoušeč vlasů na vyžádání.

Strava

Snídaně,možnost dokoupení polopenze, plné penze či ALL INCLUSIVE – vše formou bufetu.

Služby

Dobře vybavené fitness centrum, lázně (masážea další relaxační procedury, jóga), šnorchlování, potápěčské centrum, kanoe,volejbal, hřiště na plážový volejbal, deskové hry a knihovna s knihami a DVD.Večery s živou hudbou v baru. Gangehi Island Resort má vlastní certifikovanouPADI školu potápění.

Pláž

Krásnébílé písečné pláže okolo celého resortu.

Ubytování
Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Potápěčské centrum, Fitness, Hotelová restaurace, Kavárna, Volejbal.

Gangehi Island Resort - Maledivy Hotel

Gangehi Island Resort 13.6. - 20.6.

13.6. - 20.6.2023
Plná penze
✈ Praha

 
54 301 Kč
50 500 Kč

Dovolená Maledivy Last Minute 2023 v lokalitě Atol Ari, Gangehi, v Gangehi Island Resort, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 13. červen 2023 a návratem/příjezdem: úterý 20. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 15 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 7 % je nyní aktuálně v ceně 50500,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Maledivy, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Maledivy hotel, přímo u moře - přímo u pláže, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně jóga, rybaření, s masážemi, s restaurací, šnorchlování. Průměrné hodnocení Gangehi Island Resort je 88 % podle referencí od 8 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Potápěčské centrum, Fitness, Hotelová restaurace, Kavárna, Volejbal.

Gangehi Island Resort - Maledivy Hotel

Gangehi Island Resort 22.6. - 1.7.

22.6. - 1.7.2023
Polopenze
✈ Praha

 
61 731 Kč
57 410 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Maledivách v letovisku Atol Ari, Gangehi, v ubytovacím zařízení Gangehi Island Resort s počtem hvězdiček: 4, v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 22. června do soboty 1. července 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 24 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Gangehi Island Resort levně se slevou 7 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 57410,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Maledivách a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Maledivy hotel, přímo u moře - přímo u pláže, léto 2023, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně jóga, rybaření, s masážemi, s restaurací, šnorchlování. Na základě recenzí od 8 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 88 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Potápěčské centrum, Fitness, Hotelová restaurace, Kavárna, Volejbal.

Gangehi Island Resort - Maledivy Hotel

Gangehi Island Resort 9.7. - 16.7.

9.7. - 16.7.2023
Polopenze
✈ Praha

 
54 891 Kč
50 500 Kč

Dovolená Maledivy 2023 v lokalitě Atol Ari, Gangehi, v Gangehi Island Resort, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 9. červenec 2023 a návratem/příjezdem: neděle 16. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 41 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 8 % je nyní aktuálně v ceně 50500,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Maledivy, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Maledivy hotel, přímo u moře - přímo u pláže, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně jóga, rybaření, s masážemi, s restaurací, šnorchlování. Průměrné hodnocení Gangehi Island Resort je 88 % podle referencí od 8 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Potápěčské centrum, Fitness, Hotelová restaurace, Kavárna, Volejbal.

Gangehi Island Resort - Maledivy Hotel

Gangehi Island Resort 15.7. - 24.7.

15.7. - 24.7.2023
Plná penze
✈ Praha

 
66 376 Kč
61 730 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Maledivách v letovisku Atol Ari, Gangehi, v ubytovacím zařízení Gangehi Island Resort s počtem hvězdiček: 4, v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od soboty 15. července do pondělí 24. července 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 47 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o letní zájezd do hotelu Gangehi Island Resort levně se slevou 7 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 61730,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Maledivách a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Maledivy hotel, přímo u moře - přímo u pláže, léto 2023, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně jóga, rybaření, s masážemi, s restaurací, šnorchlování. Na základě recenzí od 8 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 88 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Potápěčské centrum, Fitness, Hotelová restaurace, Kavárna, Volejbal.

Gangehi Island Resort - Maledivy Hotel

Gangehi Island Resort 16.7. - 23.7.

16.7. - 23.7.2023
Plná penze
✈ Praha

 
54 301 Kč
50 500 Kč

Dovolená Maledivy 2023 v lokalitě Atol Ari, Gangehi, v Gangehi Island Resort, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 16. červenec 2023 a návratem/příjezdem: neděle 23. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 48 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 7 % je nyní aktuálně v ceně 50500,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Maledivy, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Maledivy hotel, přímo u moře - přímo u pláže, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně jóga, rybaření, s masážemi, s restaurací, šnorchlování. Průměrné hodnocení Gangehi Island Resort je 88 % podle referencí od 8 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Potápěčské centrum, Fitness, Hotelová restaurace, Kavárna, Volejbal.

Gangehi Island Resort - Maledivy Hotel

Gangehi Island Resort 20.7. - 28.7.

20.7. - 28.7.2023
Plná penze
✈ Praha

 
57 576 Kč
52 970 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Maledivách v letovisku Atol Ari, Gangehi, v ubytovacím zařízení Gangehi Island Resort s počtem hvězdiček: 4, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 20. července do pátku 28. července 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 52 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o letní zájezd do hotelu Gangehi Island Resort levně se slevou 8 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 52970,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Maledivách a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Maledivy hotel, přímo u moře - přímo u pláže, léto 2023, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně jóga, rybaření, s masážemi, s restaurací, šnorchlování. Na základě recenzí od 8 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 88 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Potápěčské centrum, Fitness, Hotelová restaurace, Kavárna, Volejbal.

Gangehi Island Resort - Maledivy Hotel

Gangehi Island Resort 23.7. - 1.8.

23.7. - 1.8.2023
Plná penze
✈ Praha

 
66 376 Kč
61 730 Kč

Dovolená Maledivy 2023 v lokalitě Atol Ari, Gangehi, v Gangehi Island Resort, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 23. červenec 2023 a návratem/příjezdem: úterý 1. srpen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 55 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 7 % je nyní aktuálně v ceně 61730,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Maledivy, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Maledivy hotel, přímo u moře - přímo u pláže, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně jóga, rybaření, s masážemi, s restaurací, šnorchlování. Průměrné hodnocení Gangehi Island Resort je 88 % podle referencí od 8 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Potápěčské centrum, Fitness, Hotelová restaurace, Kavárna, Volejbal.

Gangehi Island Resort - Maledivy Hotel

Gangehi Island Resort 3.8. - 11.8.

3.8. - 11.8.2023
All Inclusive
✈ Praha

 
68 533 Kč
61 680 Kč

Rekreace na luxusní dovolené na Maledivách v letovisku Atol Ari, Gangehi, v ubytovacím zařízení Gangehi Island Resort s počtem hvězdiček: 4, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 3. srpna do pátku 11. srpna 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 66 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Gangehi Island Resort levně se slevou 10 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 61680,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci na Maledivách a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Maledivy hotel, přímo u moře - přímo u pláže, léto 2023, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně jóga, rybaření, s masážemi, s restaurací, šnorchlování. Na základě recenzí od 8 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 88 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Potápěčské centrum, Fitness, Hotelová restaurace, Kavárna, Volejbal.

Gangehi Island Resort - Maledivy Hotel

Gangehi Island Resort 4.8. - 13.8.

4.8. - 13.8.2023
Plná penze
✈ Praha, Vídeň

 
96 136 Kč
84 600 Kč

Dovolená Maledivy First Minute 2023 v lokalitě Atol Ari, Gangehi, v Gangehi Island Resort, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 4. srpen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 13. srpen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 67 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 12 % je nyní aktuálně v ceně 84600,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování na Maledivy, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Maledivy hotel, přímo u moře - přímo u pláže, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně jóga, rybaření, s masážemi, s restaurací, šnorchlování. Průměrné hodnocení Gangehi Island Resort je 88 % podle referencí od 8 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Všechny termíny


Na této stránce naleznete: Gangehi Island Resort na Maledivách v letovisku Atol Ari - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Gangehi Island Resort se stravou formou: plná penze. Výhodná nabídka ubytování na Maledivách v letovisku Atol Ari. Dovolená Gangehi Island Resort - Maledivy 2023. Gangehi Island Resort.

Máte zájem o konkrétní lokalitu na Maledivách? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek na Maledivách. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali na Maledivách žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené na Maledivách podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou na Maledivách jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Maledivy 2023, Maledivy Invia, Maledivy dovolená, Maledivy u moře, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Maledivy-lastminute.cz 2023, všechna práva vyhrazena.